Dokud dýchám - tak žiju. Dokud žiju - budu bojovat, abych mohl dýchat.

Galerie

Taktický tablet

Taktický tablet který se zobrazí po stisknutí kombinece kláves CTRL+mezerník

 

Taktický tablet

Některé další informace o použití tohoto tabletu:


Základní použití:
V první řadě vyberte mapu, kterou chcete trénovat. Použijte rozbalovací nabídku kliknutím na slovo "Map" nebo jedno ze dvou tlačítek se šipkami.

Přidejte značky na mapu kliknutím na "Create" tlačítko vedle nadpisu "Marker. Trochu si pohrejte s nastavením,  jako je typ barvy, poloha atd. Můžete také pohodlně přetáhnout myší na libovolné místo na mapě, nastavte směr pohledu (rotace) a usaďte kliknutím na mapě. Můžete si zvolit, zda jsou ve vašem nebo nepřátelském týmu zaškrtnutím políčka vedle "On own team?" Samozřejmě můžete vždy upravovat vytvořenou značku později tím, že na ni kliknete na mapě.

Sekce složení týmu (Team composition) je pro informační účely o složení vašem týmu. To znamená, že se nebudou zobrazovat ani počítat nepřátelské tanky.

Chcete-li sdílet své bitevní taktiky se svými spoluhráči, můžete kliknout na "Create code to share".
Získáte řetězec - hatmatilka - do textového pole pod mapou. Ten obsahuje všechny informace, které jste vložili na mapu.

Klikněte na kurzor v poli pod mapou a stiskněte kombinaci kláves CTRL + A pro výběr všeho. CTRL + C pro kopírování do schránky. Sdílejte vložením kódu, kam potřebujete (klanový chat, klanové fórum, ICQ, Teamspeak, Skype, co normálně používáte ke komunikaci se spoluhráči. Kód vždy začíná a končí = ¬ ¬).

Můžete ukládat své taktiky a tím, že kód vložíte do programu Poznámkový blok nebo podobného textového editoru. Ujistěte se ale, že jej ukládáte ve sdíleném kódu jako je  Unicode jinak se kód zničí a nebude funkční.

Chcete-li načíst taktiku z kódu, vložte kód do textového pole pod mapou a klikněte na tlačítko "Accept". Pokud máte v této chvíli jinou taktiku na obrazovce, budete varováni, že tato bude zahozena.

 

Stahujte zde

Instalace:

Zozbalte a vložte do adresáře world of tanks\resmods\0.8.*

           * znamená číslo verze klienta

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat