Dokud dýchám - tak žiju. Dokud žiju - budu bojovat, abych mohl dýchat.

Galerie

WoT Statistics

Zajímají vás statistiky a jejich denní vývoj. Zde vám předkládám prográmek, který vám umožní je sledovat on-line.

Stahujte zde

Instalace:

 

Stáhněte a nainstalujte program. (nejlépe ponechte defaultní nastavení) a po prvním spuštění nastavte v záložce "Display" jazyk na češtinu a uložte. Aby se čeština aktivovala je třeba program restartovat.

 

  • Po restartování programu zvolte v horním menu položku "Nastavení" a hned v první záložce "Hráči" je potřeba přidat hráče. Po kliknutí na "Přidat" se objeví dialog na výběr "Dossier souboru". Vpravo je tlačítko se třemi tečkami "..." a po kliknutí vyberete umístění vašeho dossier souboru. Vyberte soubor a potvrďte "Otevřít" a políčku "ID hráče" by se měl objevit váš herní nick. Pokud se tak nestane, vyberte jiný dossier soubor a celý postup opakujte dokud nenajdete soubor, který patří k vašemu hernímu nicku. Až budete mít ten správný dossier soubor zvolte "Uložit" a první krok máte za sebou.
  •  V záložce "Sledování" je třeba nastavit čas resetování sledovacího cyklu. Nastavte jej na 05:00 AM, protože tehdy se resetuje i WoT klient 
  • V záložce "Zobrazení" nastavte formát datumu na dd-MM-yyyy a také poslední položku na této stránce a to tzv. "Formula". Nastavte ji na WN6
  •  V záložce "Hlášení / Současné bitvy" zadejte počet zobrazovaných posledních bitev. Běžně zcela dostačuje 50 bitev. Pokud má někdo potřebu je možno nastavit libovolný počet.
  •  Nyní potvrďte OK a tím jsme provedli a uložili základní nastavení tohoto programu. Zbývá již jen v menu kliknout na položku "SLEDOVÁNÍ / START" a je hotovo.

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat