Dokud dýchám - tak žiju. Dokud žiju - budu bojovat, abych mohl dýchat.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Vítejte v pokecu
Vkládejte sem obecný pokec ke hře WoT. V případě potřeby vzniknou postupně nové tématické okruhy. Fórum se stále vyvíjí, tak mějte trpělivost. :)

Téma: Ja som jediný ? ....

Ja som jediný ? .... 10 roků 7 měsíců zpět #22

  • Dehaviland
  • Avatar uživatele Dehaviland
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 0
Ja fakt neviem či som jedniný komu sa nedarý ale toto sa proste NEDÁ ja to serem už každá jedná bitva je prehra normálne uvažujem či to ešte budem hrať .... Lebo toto ma prestáva baviť jak ten tým nč nespraví ... Bol som v jednej bitve sám som rozbil 3 a tým nič nespravil all maly asi iba 300 DMG ja som mal jediný asi 1103 DMG a takto to je furt sral to pes .... A nehovorte mi že to ja neviem hrať

Ja som jediný ? .... 10 roků 7 měsíců zpět #23

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym
Dehaviland napsal:
Ja fakt neviem či som jedniný komu sa nedarý ale toto sa proste NEDÁ ja to serem už každá jedná bitva je prehra normálne uvažujem či to ešte budem hrať .... Lebo toto ma prestáva baviť jak ten tým nč nespraví ... Bol som v jednej bitve sám som rozbil 3 a tým nič nespravil all maly asi iba 300 DMG ja som mal jediný asi 1103 DMG a takto to je furt sral to pes .... A nehovorte mi že to ja neviem hrať

DeHavilande nejsi jediný neboj se. Pokud chceš trošku lepší team, tak hrej na EU2. Tam je to přeci jen o chlup lepší. B)
Moderátoři: Malevile
Vygenerováno za 0.375 sekund

Copyright © 2013. All Rights Reserved.